Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти завезли до Мелітополя понад 100 тисяч громадян РФ

Окупанти завезли до Мелітополя понад 100 тисяч громадян РФ

Окупанти завезли до Мелітополя понад 100 тисяч громадян РФ

Російські військові. Ілюстративне фото

Більше половини мешканців тимчасово окупованого Мелітополя виїхали з міста. Проте окупанти за два роки завезли понад 100 тисяч росіян на ТОТ Запорізької області.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

До повномасштабного вторгнення в Мелітополі проживало 150 тисяч людей. Протягом півроку після окупації з міста на підконтрольну Україні територію та за кордон виїхало більше половини мешканців.

Проте за майже два роки окупанти завезли до Мелітополя близько ста тисяч осіб з Росії. Завезені росіяни приїхали або на роботу, або були військовослужбовцями.


Нагадаємо, що Іван Федоров, міський голова Мелітополя, якого висунули на посаду очільника ЗОВА, розповів, хто буде керувати містом після нього. Новим мером міста може стати заступник міського голови.