Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » Біля Запорізького медуніверстету знайшли стихійне сміттєзвалище (ФОТО)

Біля Запорізького медуніверстету знайшли стихійне сміттєзвалище (ФОТО)

Біля Запорізького медуніверстету знайшли стихійне сміттєзвалище (ФОТО)

Фото Державної екологічної інспекції Південного округу.

Поряд з Запорізьким державним медичним університетом запоріжці виявили сміттєзвалище площею орієнтовно 600 м2. Екологи вимагають від місцевої влади прибрати його.

Про це повідомили в пресслужбі Державної екологічної інспекції Південного округу.

Інспектори зафіксовали, що сміттєзвалище біля Запорізького державного медичного університету суцільно захаращене побутовими відходами, рослинами, медичними відходами, деревиною.

До Запорізької міської ради скерували вимогу, аби влада привела території в належний екологічний стан до 12 березня цього року.

Державна екологічна інспекція Південного округу звертається до громадян та просить повідомляти про незаконні звалища в місті та області використовуючи сайт або застосунок ЕкоЗагроза.

Як писав раніше Inform.zp.ua, інспектори виявили сміттєзвалище різного морфологічного складу по вул. Патріотичній міста Запоріжжя.