Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Запорізький напрямок більше не пріоритетний для обох сторін: що відбувається в Запорізькій області (ISW)

Запорізький напрямок більше не пріоритетний для обох сторін: що відбувається в Запорізькій області (ISW)

Запорізький напрямок більше не пріоритетний для обох сторін: що відбувається в Запорізькій області (ISW)

Карта: ISW

Аналітики з посиланням на російські джерела стверджують, що Запорізький напрямок більше не в пріоритеті для обох сторін. Однак позиційні бої в Запорізькій області продовжуються.

Про це йдеться в звіті Інституту вивчення війни (ISW).

“Пов’язаний з Кремлем мілблогер заявив, що українські та російські війська постійно змагаються за ініціативу на Запорізькому напрямку, і зазначив, що ця лінія фронту більше не є пріоритетною для жодної зі сторін”, – пишуть американські аналітики.

Проте позиційні бої тривали під Роботиним і Новопокровкою та біля Вербового. Російські війська нещодавно трохи просунулися на захід від Роботиного, проте в ISW не підтвердили цю інформацію.


Раніше Inform.zp.ua писав, що 12 лютого вночі окупанти атакували Запорізьку область 17-ма БпЛА типу “Shahed-136/131”. Також сили ППО збили керовану авіаційну ракету Х-59 на Запоріжжі.