Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Офіційно 1200 мешканців Запорізької області перебуває в полоні, – Федоров

Офіційно 1200 мешканців Запорізької області перебуває в полоні, – Федоров

Офіційно 1200 мешканців Запорізької області перебуває в полоні, – Федоров

Фото: Inform.zp.ua

Згідно даних офіційного реєстру, наразі в російському полоні перебуває 1200 мешканців Запорізької області. Проте не офіційно, ця цифра значно більша. 

Таку думку висловив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров під час пресконференції.

“Коли люди починають шукати рідних, які потрапили в полон на ТОТ, то вони чують від загарбників проте, що полоненому буде гірше, якщо його будуть шукати. Моя думка, суто моя думка, як громадянина, що статистика приблизно в два рази більше ніж офіційно зареєстровано”, – сказав він. 

Федоров порадив людям, які залишаються на окупованих територіях, виїжджати. 

“Жоден політик, жоден військовий, жодна людина не може надати безпекових гарантій на окупованих територіях. Я особисто знаю приклади, коли людей забирали в полон, засуджували. Залишатись не можна в окупації. Порада одна – виїхати”, – стверджує він.


Раніше Inform.zp.ua писав, що на окупованій російськими військовими Запорізькій атомній електростанції працює недостатня кількість спеціалістів. Окупанти відмовляються допускати робітників без паспортів РФ.