Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Жителі двох громад Запорізької області зможуть отримати допомогу на відновлення домогосподарства

Жителі двох громад Запорізької області зможуть отримати допомогу на відновлення домогосподарства

Жителі двох громад Запорізької області зможуть отримати допомогу на відновлення домогосподарства

Мешканці Широківської та Новомиколаївської Запорізької області можуть отримати допомогу від Естонської ради у справах біженців на відновлення домогосподарства.

Про це повідомляють в Мінреінтеграції.

В Україні діє «Програма екстреної підтримки засобів до існування», завдяки якій можна отримати субсидії на започаткування або відновлення економічної діяльності. Подати заявку на участь у програмі можуть мешканці Широківської та Новомиколаївської громад Запорізької області.

Допомогу можна отримати у розмірі від 23 500 до 33 000 гривень залежно від діяльності на вказаний банківський рахунок.

Грантова підтримка надається для запуску або відновлення таких видів господарської діяльності: тваринництво, виробництво молочної продукції, птахівництво, городництво, бджолярство тощо.

Дізнатися докладніше про умови участі, а також подати заявку на участь у програмі можна за посиланням. Дедлайн — 29 лютого 2024 року.

За додатковою інформацією можна звертатися за номером: (067) 508-08-39, або на електронну адресу: [email protected].