Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі перехожі врятували рибалку, який провалився під кригу (ФОТО)

У Запоріжжі перехожі врятували рибалку, який провалився під кригу (ФОТО)

У Запоріжжі перехожі врятували рибалку, який провалився під кригу (ФОТО)

Фото: ГУ ДСНС Запорізької області

Вчора, 4 лютого, в Комунарському районі Запоріжжя рибалка провалився під кригу. Чоловіка врятували небайдужі перехожі ще до приїзду рятувальників.

Про це повідомляють в ГУ ДСНС Запорізької області.

4 лютого о 17:00 в Комунарського районі міста під кригу провалився рибалка. На момент прибуття рятувальників небайдужі перехожі, які стали очевидцями інциденту, витягнули чоловіка.

Рятувальники, аби не допустити переохолодження, обгорнули чоловіка теплою ковдрою. Потерпілого передали лікарям швидкої допомоги.

Рятувальники наполегливо закликають громадян утриматися від виходу на зимові водойми, аби запобігти трагічним випадкам на тонкій кризі.


Раніше Inform.zp.ua писав, що мешканці Запоріжжя взламували сторінки в соціальних мережах та виманювали гроші. Фігуранти ошукали понад десяток потерпілих, на майже півсотні тисяч гривень.