Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Президент подав законопроєкти: в Україні продовжують мобілізацію та воєнний стан

Президент подав законопроєкти: в Україні продовжують мобілізацію та воєнний стан

Президент подав законопроєкти: в Україні продовжують мобілізацію та воєнний стан

Фото: батальйон 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

Президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради два законопроєкти про мобілізацію та воєнний стан. Згідно цих документів, воєнний стан продовжиться ще до травня.

Законопроєкти №10456 та №10457 зареєстровані на сайті Ради.

Термін дії воєнного стану та мобілізації закінчується в Україні 14 лютого. Зеленський пропонує продовжити їх на 90 днів, тобто до 14 травня.

Це буде вже десяте голосування у парламенті. Як повідомив нардеп Ярослав Железняк, законопроєкти буде ухвалено цього тижня.


Нагадаємо, що 30 січня Кабмін схвалив і передав до Верховної Ради оновлену версію законопроєкту про мобілізацію. Минулого разу за нього не проголосували через те, що закон містив пункти, з якими не всі були згодні.