Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Президент подав законопроєкти: в Україні продовжують мобілізацію та воєнний стан

Президент подав законопроєкти: в Україні продовжують мобілізацію та воєнний стан

Президент подав законопроєкти: в Україні продовжують мобілізацію та воєнний стан

Українські військові

Президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради два законопроєкти про мобілізацію та воєнний стан. Згідно цих документів, воєнний стан продовжиться ще до травня.

Законопроєкти №10456 та №10457 зареєстровані на сайті Ради.

Термін дії воєнного стану та мобілізації закінчується в Україні 14 лютого. Зеленський пропонує продовжити їх на 90 днів, тобто до 14 травня.

Це буде вже десяте голосування у парламенті. Як повідомив нардеп Ярослав Железняк, законопроєкти буде ухвалено цього тижня.


Нагадаємо, що 30 січня Кабмін схвалив і передав до Верховної Ради оновлену версію законопроєкту про мобілізацію. Минулого разу за нього не проголосували через те, що закон містив пункти, з якими не всі були згодні.