Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі з’явиться вулиця Героїв 110 бригади

У Запоріжжі з’явиться вулиця Героїв 110 бригади

У Запоріжжі з’явиться вулиця Героїв 110 бригади

Запоріжжя

У Запорізькій міській раді додали ще один пакет проєктів рішень щодо перейменування ще 18 вулиць та провулків в рамках дерусифікації топонімів.

Про це стало відомо з проєктів рішення міськради.

До попередніх 120 перейменувань додається ще новий перелік. Нові назви були підтримані на засіданні робочої групи по створенню реєстру урбанонімів за результатами інтерактивного голосування громадськості та в рамках підтримки петицій. Мова йде переважно про ті назви, що звеличують, увіковічують, пропагують або символізують Російську Федерацію та Республіку Білорусь.

У Шевченківському районі Запоріжжя перейменують вулицю Фонвізіна на вулицю Павла Чижевського, вулицю Стрєльнікова на вулицю Міжгірську, вулицю Раєвського на вулицю Сонатну, вулицю Радищева на вулицю Трембітну, провулок Свірський на провулок Гарматний, вулицю Попова на вулицю Магдебурзьку, вулицю Суліми на вулицю Гетьмана Сулими, вулицю Степана Разіна на вулицю Мішо Хаджійського, вулицю Шевчука (номери будинків від 1 до 16) на вулицю Олександра Савіна, вулицю Кривоносова на вулицю Звягельську, вулиці Щукіна на вулицю Артема Веделя, вулицю Чайковського на вулицю Соломії Крушельницької, вулицюДокучаєва на вулицю Героїв 110-ї бригади, вулицю Мусоргського на вулицю Катерини Білокур, вулицю Тимірязєва на вулицю Євгена Адамцевича, вулицю Мічуріна на вулицю Миколи Демочані, вулицю Нестерова на вулицю Володимира Кубійовича, вулицю Рахманінова на вулицю Василя Петрушевського.

З переліком перейменувань можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, у Запоріжжі в рамках дерусифікації триває перейменування вулиць, площ та провулків, назви яких пов’язані з Росією та Радянським Союзом. Пропозиції щодо перейменувань вулиць виносяться на кожну чергову сесію міської ради.