Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запоріжжі суд призначив 12 років позбавлення волі для поліцейської, що перейшла працювати в «народну міліцію»

У Запоріжжі суд призначив 12 років позбавлення волі для поліцейської, що перейшла працювати в «народну міліцію»

У Запоріжжі суд призначив 12 років позбавлення волі для поліцейської, що перейшла працювати в «народну міліцію»

Ілюстративне фото

Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя оголосив вирок у колабораційній діяльності для поліцейської з міста Кам-янка-Дніпровська, що добровільна перейшла працювати в так звану «народну міліцію» інспекторкою.

Про це повідомляється в реєстрі судових рішень.

Згідно з матеріалами справи, жінка мала досвід роботи понад три роки в правоохоронній системі МВС України. З початку окупації за власним бажанням вона влаштувалася працювати в «Камянко-Днепровский районный отдел милиции», котрий пізніше перейменували в Управління внутрішніх справ по м. Василівка та Василівському району Головного управління МВС по Запорізькій області.

Колишні колеги поліцейської по патрульній службі у суді повідомили про те, що працівників поліції з окупованої території насправді не примушували йти працювати на окупантів, ті хто перейшов на сторону РФ, зайняли свої посади добровільно. Свідки зазначили про те, що жінка мала проросійські погляди.

Розглянувши всі обставини справи, суд прийшов до висновку, що обвинувачувана вчиняла протиправні дії в інтересах окупаційної влади, пов`язані з виконанням її службових обов`язків, що забезпечує становлення та зміцнення окупаційної влади РФ шляхом утворення і функціонування незаконно створеного окупаційного правоохоронного органу.

Так як обвинувачувана перебуває на окупованій території, то досудове розслідування по відношенню до неї здійснювалося за спеціальною процедурою,а саме судове засідання відбувалося заочно, без участі обвинуваченої

У вироку суд призначив поліцейській покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, ведучий телемарафону Орест Дрималовський оголосив у прямому ефірі, що він отримав повістку та повністю змінює рід діяльності, вступаючи до лав ЗСУ.