Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » “Чекаємо на Указ Президента”: коли Федорова призначать очільником ЗОДА

“Чекаємо на Указ Президента”: коли Федорова призначать очільником ЗОДА

“Чекаємо на Указ Президента”: коли Федорова призначать очільником ЗОДА

Іван Федоров

Станом на сьогодні, 31 січня, Іван Федоров є міським головою Мелітополя. Уряд підтримав його призначення на посаду очільника ЗОДА ще 23 січня. Проте Указу Президента на сьогодні ще немає.

Про це повідомив Іван Федоров під час єдиного телемарафону.

“Перш за все, на сьогодні ми чекаємо на офіційний Указ Президента про призначення. Погодження Кабінету Міністрів — це проміжкова ланка в цих процесах, юридичних процесах”, – каже Іван Федоров.

Також посадовець розповів, хто буде керувати Мелітополем після його призначення на нову посаду:

“Або один із заступників, або секретар ради. Наша мелітопольська команда повністю зберегла всю свою структуру влади, яка сьогодні працює на території міста Запоріжжя”.

За словами Івана Федорова, попри те, що місто Мелітополь тимчасово окуповане, сесії міської ради відбуваються регулярно.


Раніше ми писали, що Іван Федоров, міський голова Мелітополя, якого висунули на посаду очільника ЗОВА, розповів, хто буде керувати містом після нього. Новим мером міста може стати заступник міського голови.