Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » ССО знищили опорні пункти росіян на Запорізькому напрямку

ССО знищили опорні пункти росіян на Запорізькому напрямку

ССО знищили опорні пункти росіян на Запорізькому напрямку

Фото: Генштаб

На Запорізькому напрямку оператори одного з підрозділів Сил спеціальних операцій під час розвідки знищили два опорних пункти росіян.

Про це повідомили в ССО.

Військові пояснюють, що знищення пунктів противника становило необхідність для покращення тактичної обстановки.

“По ворожим цілям були нанесені вогневі ураження ударними БпАК. У результаті влучної роботи опорні пункти разом із важкою технікою та особовим складом ворога знищено вщент”, – зазначили в ССО.

Як писав раніше Inform.zp.ua, минулої доби українські військові відбили атаку армії РФ північніше села Приютне у Запорізькій області.