Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі вшанували пам’ять героїв Крут (ФОТО)

У Запоріжжі вшанували пам’ять героїв Крут (ФОТО)

У Запоріжжі вшанували пам’ять героїв Крут (ФОТО)

Фото: Запорізька ОВА

29 січня щороку відзначають День пам’яті героїв Крут, які 106 років тому стали на захист України. В Запоріжжі сьогодні вшанували їх пам’ять.

Про це повідомили в Запорізькій ОВА.

Під час більшовицького наступу на Київ у 1918 році на оборону міста стали молоді хлопці, студенти. Їхня відвага та самопожертва стала символом патріотизму в боротьбі за незалежність і свободу держави.

Сьогодні у Запоріжжі поклали квіти до меморіалу з випускниками одного з освітніх закладів, які загинули вже у сучасній, російсько-українській війні. Під час заходу підняли Державний Прапор України з почесною стрічкою. Пам’ять борців за свободу та незалежність України, полеглих героїв всіх поколінь, вшанували Хвилиною Мовчання.