29 січня щороку відзначають День пам’яті героїв Крут, які 106 років тому стали на захист України. В Запоріжжі сьогодні вшанували їх пам’ять.
Про це повідомили в Запорізькій ОВА.
Під час більшовицького наступу на Київ у 1918 році на оборону міста стали молоді хлопці, студенти. Їхня відвага та самопожертва стала символом патріотизму в боротьбі за незалежність і свободу держави.
![](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-29_15-07-25-2-1024x682.jpg)
Сьогодні у Запоріжжі поклали квіти до меморіалу з випускниками одного з освітніх закладів, які загинули вже у сучасній, російсько-українській війні. Під час заходу підняли Державний Прапор України з почесною стрічкою. Пам’ять борців за свободу та незалежність України, полеглих героїв всіх поколінь, вшанували Хвилиною Мовчання.