Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Армія РФ готується до виборів у Запорізькій області: Путіна зареєстровано кандидатом

Армія РФ готується до виборів у Запорізькій області: Путіна зареєстровано кандидатом

Армія РФ готується до виборів у Запорізькій області: Путіна зареєстровано кандидатом

Незаконні вибори РФ

Від сьогодні російські окупанти вже всерйоз малюють переможні для Путіна вибори на окупованій частині Запорізької області.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Центральна виборча комісія РФ зареєструвала Путіна кандидатом, зібрані обманом і примусом на окупованій території голоси на підтримку його висування визнані дійсними.

За словами Івана Федорова, гастарбайтери, тисячами завезені на окуповану територію, сьогодні починають реєструватися для голосування – це додатковий спосіб підтасувати кількість учасників «волевиявлення».

Наступний крок – побудинкові обходи.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Національна поліція Україні опублікувала інформацію, про всі воєнні злочини росіян станом на 28 січня.