Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі триває відновлення зруйнованих багатоповерхівок: що вже зробили (ФОТО)

У Запоріжжі триває відновлення зруйнованих багатоповерхівок: що вже зробили (ФОТО)

У Запоріжжі триває відновлення зруйнованих багатоповерхівок: що вже зробили (ФОТО)

Соборний, 151. Фото: ЗОВА

У Запоріжжі продовжується ремонт зруйнованих від обстрілів багатоповерхівок. Так будівлю на Соборному, 151 відновили на 70%.

Про це повідомляє керівник ЗОВА Юрій Малашко.

На Соборному, 151 реконструкцію виконано на 70%. Повністю відновили дах, замінили електомережі й внутрішні комунікації та привели в порядок прибудинкові території. В квартирах внутрішнє оздоблення. Також для жителів будинку зробили модульне укриття.

На Сталеварів, 16 зведено зруйнований під’їзд. Також відновили несучу частину покрівлі в будинку. Наразі продовжується ремонт квартир у сусідніх під’їздах та зведення найпростішого укриття.

У Запоріжжі триває відновлення зруйнованих багатоповерхівок
Сталеварів, 16. Фото: ЗОВА

Як ми писали раніше, до Запоріжжя з волонтерською місією завітав один із головних героїв телевізійного серіалу «Пес» — актор Михайло Жонін, відомий як капітан Гнізділов.