Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запорізькій області окупанти розпочинають підготовку до фейкових виборів

У Запорізькій області окупанти розпочинають підготовку до фейкових виборів

У Запорізькій області окупанти розпочинають підготовку до фейкових виборів

Вибори РФ

З понеділка, 29 січня, у тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області розпочинається підготовка до фейкових виборів президента РФ. 

Як написала у своєму телеграм-каналі начальниця Бердянської МВА Вікторія Галіціна, вже зараз окупанти намагаються максимально спростити правила голосування на окупованих територіях Запорізької області.

Зокрема, окупанти вже заявили, що вже з 29 січня в регіоні відкриють 19 пунктів подачі заяв, які потрібні для того аби «проголосувати» могли навіть ті, хто має прописку в іншій області. 

Також дозволено голосувати навіть тим, хто не має російського паспорту. 

З 17 лютого загарбники розпочнуть побудинковий обхід серед «виборців».  Так звані “вибори” пройдуть 15, 16, 17 березня.

Нагадаємо, минулої доби російські окупанти завдали 86 ударів, під вогнем опинилися 19 міст та селищ Запорізької області.