Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Юрій Малашко заявив, що залишається на посаді в ЗОВА

Юрій Малашко заявив, що залишається на посаді в ЗОВА

Юрій Малашко заявив, що залишається на посаді в ЗОВА

Юрій Малашко. Скріншот з відео-звернення

Очільник Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко заявив, що залишається на своїй посаді й надалі.

Про це сказав Юрій Малашко на брифінгу 26 січня, передає сайт 061:

“Передбачаючи ваші запитання доповідаю, що станом на сьогодні продовжую здійснювати керівництво діяльністю обласною державною адміністрацією, відповідаю за реалізацію законів України, актів Президента України, Кабміну, ВР, а також завдання віднесені законодавством України до повноважень обласної державної адміністрації. Немає бажання коментувати будь-що, що не є указом Президента України. Працюю далі з командою над зміцненням нашої оборони, над вирішенням всіх проблемних питань в області. Буду наближати перемогу у війні незалежно від посади”, – заявив він.

Як писав раніше Inform.zp.ua, 23 січня стало відомо про призначення Кабміном колишнього міського голови Мелітополя Івана Федорова на посаду очільника Запорізької обласної військової адміністрації.