Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » У Запоріжжі виявили незаконне сміттєзвалище (ФОТО)

У Запоріжжі виявили незаконне сміттєзвалище (ФОТО)

У Запоріжжі виявили незаконне сміттєзвалище (ФОТО)

Фото: Державна екологічна інспекція Південного округу.

Звернення громадян допомогли виявити несанкціоноване сміттєзвалище в Комунарському районі Запоріжжя. Фахівці вимагають від органів влади привести територію в порядок.

Про це повідомила Державна екологічна інспекція Південного округу.

Фахівці виявили місця незаконного викиду відходів різного типу, таких як комунальні та будівельні відходи (у т.ч. знятий асфальт), а також відходи рослинного походження. Загальна площа засмічення перевищує 100 м2 вздовж лісосмуги по вул. Чубанова.

“У відповідь на виявлені порушення, інспектори скерували вимогу до Запорізької міської ради щодо приведення території в належний екологічний стан протягом місяця. Очікуємо, що владні органи вживуть відповідних заходів для прибирання та регулювання викидів відходів в зазначеній території, а також для уникнення подібних ситуацій у майбутньому”, – пише пресслужба інспекції.


Нагадаємо, що новорічні свята завершилися, тож час прибирати зі своїх осель хвойні дерева. Фахівці не радять їх викидати в контейнер.