Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Співробітник фсб отримав підозру в катуванні людей в Запорізькій області

Співробітник фсб отримав підозру в катуванні людей в Запорізькій області

Співробітник фсб отримав підозру в катуванні людей в Запорізькій області

Фото: Офіс Генпрокурора

Підозру у жорстокому поводженні з цивільним населенням й іншому порушенні законів та звичаїв війни в Запорізькій області оголосили співробітнику фсб рф.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

У жовтні 2022 року підозрюваний перебував на тимчасово окупованій території Запорізької області. Разом зі своїми співробітниками він виявляв та переслідував проукраїнськи налаштованих громадян, катував українців.

“Демонструючи ненависть, він застосовував до них тортури, щоб отримати необхідну інформацію про військовослужбовців Збройних Сил України, а також мешканців окупованих територій, які мають проукраїнські погляди. Також він організував незаконне позбавлення волі цивільних осіб та їх утримання в нелюдських умовах. Загалом потерпіла цивільна особа утримувалася у неволі понад 5 місяців. Її залучали до примусових робіт, де до неї застосовували фізичне, психологічне та сексуальне насильство”, – заявили в Офісі Генпрокурора.

Досудове розслідування ведуть слідчі Національної поліції України.

Як писав раніше Inform.zp.ua, жінка у Запоріжжі створювала фейкові оголошення щодо збору коштів нібито на лікування сестри. Гроші, отримані шляхом обману, жінка витрачала на власні потреби. Поліцейські вже повідомили їй про підозру у вчиненні шахрайства. Санкція інкримінованої статті передбачає до восьми років позбавлення волі.