Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Спорт » Запорізька боксерка Ольга Шалімова виграла престижний міжнародний турнір 

Запорізька боксерка Ольга Шалімова виграла престижний міжнародний турнір 

Запорізька боксерка Ольга Шалімова виграла престижний міжнародний турнір 

Ольга Шалімова

В угорському Дебрецені відбувся міжнародний турнір з боксу класу «А» 68-ий Меморіал Іштвана Бочкаї. Одну з нагород в залік жіночої збірної України поклала запоріжанка.

Про це повідомляє «Запорізький спорт».

Другі загальнокомандні місця посіли на змаганнях жіноча і чоловіча збірні України.

Одну з нагород в залік жіночої збірної України поклала запоріжанка Ольга Шалімова. Вона стала переможницею у найлегшій ваговій категорії 48 кг. У фінальному поєдинку Ольга взяла гору над місцевою боксеркою.

Нагадаємо, протягом липня-вересня 2023 року у Запорізькій області зареєстровано 126 злочинів проти основ національної безпеки України. Повідомлено про підозру у таких злочинах понад 90 осіб.