Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупантів накрили вогнем: воїни 128-ї бригади відбили атаку на Запоріжжі

Окупантів накрили вогнем: воїни 128-ї бригади відбили атаку на Запоріжжі

Окупантів накрили вогнем: воїни 128-ї бригади відбили атаку на Запоріжжі

ЗСУ

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади відбили спробу окупантів взяти штурмом українські позиції на Запорізькому напрямку.

Про це повідомили на сторінці бригади.

“Спроба взяти штурмом наші позиції закінчилася повним фіаско для піхотного підрозділу росармії. Окупантів засікли за допомогою аеророзвідки й накрили вогнем із АГС (автоматичний гранатомет) і мінометів”, – йдеться у підписі бійців до відео.

Як зазначили у бригаді, перші ж удари дезорієнтували росіян, вони почали бігати в різні боки, не знаючи, що робити.

“А коли з’явилися поранені, стало очевидно, що атака захлинулася. Під час спроби евакуації “300-го” граната з АГС влучає прямо у ворожого піхотинця. Результат – вцілілі росіяни тікають із поля бою”, – додали в 128-й Закарпатській бригаді.

Нагадаємо, протягом липня-вересня 2023 року у Запорізькій області зареєстровано 126 злочинів проти основ національної безпеки України. Повідомлено про підозру у таких злочинах понад 90 осіб.