Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Як отримати психологічну підтримку для військових у Запоріжжі

Як отримати психологічну підтримку для військових у Запоріжжі

Як отримати психологічну підтримку для військових у Запоріжжі

Психологічна допомога військовим

У Запоріжжі українські воїни та члени їхніх родин можуть отримати безоплатну психологічну реабілітацію.

Про це повідомили у мерії Запоріжжя.

Для цього потрібно отримати направлення сімейного лікаря, терапевта або лікуючого лікаря і самостійно звернутися до надавача послуг з психологічної реабілітації.

Крім того, за психологічною підтримкою можна звернутись на:

– Лінію Національної психологічної асоціації – 0 800 100 102 (з 10:00 до 20:00 щодня);

– Лінію емоційної підтримки Міжнародної організації з міграції – 0 800 211 444 (з 10:00 до 20:00);

– Лінію кризової допомоги та підтримки Українського ветеранського фонду при Мінветеранів для ветеранів та членів їхніх родин – 0 800 332 029 (цілодобово).

Нагадаємо, протягом липня-вересня 2023 року у Запорізькій області зареєстровано 126 злочинів проти основ національної безпеки України. Повідомлено про підозру у таких злочинах понад 90 осіб.