Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Апеляційний суд залишив довічне ув’язнення для коригувальника із Запоріжжя

Апеляційний суд залишив довічне ув’язнення для коригувальника із Запоріжжя

Апеляційний суд залишив довічне ув’язнення для коригувальника із Запоріжжя

Ілюстративне фото

У вересні минулого року коригувальника із Запоріжжя було засуджено до довічного ув’язнення з конфіскацією майна. Проте сторона захисту подавала апеляції.

Про це повідомляє Запорізький апеляційний суд.

Затриманий був працівником оборонного підприємства “ІСКРА”. Користуючись своїм положенням, він збирав та передавав інформацію про рух та місцезнаходження військової техніки ЗСУ.

Також фігурант наводив ракетні удари країни-окупанта, цілями яких ставали як вищевказане підприємство, так й інші, зокрема й житлові будівлі міста.

“В апеляційних скаргах сторона захисту та обвинувачений просили вирок суду першої інстанції змінити та призначити обвинуваченому більш м’яке (мінімальне) покарання. Свої прохання обґрунтовували тим, що обвинувачений повністю визнав свою вину та щиро розкаявся у скоєному”, – йдеться у повідомлені апеляційного суду.

Але апеляційний суд вирішив залишити вирок без змін. Колаборант буде відбувати довічне ув’язнення з конфіскацією майна.


Нагадаємо, що протягом липня-вересня 2023 року у Запорізькій області зареєстровано 126 злочинів проти основ національної безпеки України. Повідомлено про підозру у таких злочинах понад 90 осіб.