Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » Один з навчальних закладів Запоріжжя готовий до змішаного навчання: нове укриття (ФОТО)

Один з навчальних закладів Запоріжжя готовий до змішаного навчання: нове укриття (ФОТО)

Один з навчальних закладів Запоріжжя готовий до змішаного навчання: нове укриття (ФОТО)

Фото: Запорізька міська рада

В запорізькому колегіумі “Мала гуманітарна академія” провели капітальний ремонт в укритті. В цьому навчальному закладі вже готуються до змішаної форми навчання.

Про це повідомила Запорізька міська рада.

Це укриття може вмістити майже 600 осіб. З них 377 – це учні колегіуму, батьки яких вже готові виводити своїх дітей на змішану форму навчання.

В укритті зробили другий вихід, замінили електромережі, освітлення і двері та модернізували систему вентиляції. Також збудували два санвузли, оновили підлогу, стіни й стелю та встановили систему пожежної сигналізації.


Як ми писали раніше, університети Запоріжжя та Запорізької області зайняли позиції в консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2023 року.