В запорізькому колегіумі “Мала гуманітарна академія” провели капітальний ремонт в укритті. В цьому навчальному закладі вже готуються до змішаної форми навчання.
Про це повідомила Запорізька міська рада.
Це укриття може вмістити майже 600 осіб. З них 377 – це учні колегіуму, батьки яких вже готові виводити своїх дітей на змішану форму навчання.
![У запорізькій школі оновили укриття](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_20-01-41-1024x576.jpg)
![У запорізькій школі оновили укриття](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_20-01-47-1024x576.jpg)
![У запорізькій школі оновили укриття](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_20-01-42-1024x576.jpg)
![У запорізькій школі оновили укриття](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_20-01-45-1024x736.jpg)
В укритті зробили другий вихід, замінили електромережі, освітлення і двері та модернізували систему вентиляції. Також збудували два санвузли, оновили підлогу, стіни й стелю та встановили систему пожежної сигналізації.
Як ми писали раніше, університети Запоріжжя та Запорізької області зайняли позиції в консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2023 року.