Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Чи торкнеться мобілізація запорізьких жінок та підлітків: відповіли в РНБО

Чи торкнеться мобілізація запорізьких жінок та підлітків: відповіли в РНБО

Чи торкнеться мобілізація запорізьких жінок та підлітків: відповіли в РНБО

Ілюстративне фото

Російська пропаганда активно поширює інформацію, що мобілізація в Україні торкнеться жінок та підлітків. Проте подібна інформація – фейк.

Про повідомили в Центрі протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України.

“Чергова вигадка пропагандистів кремля – поширення наративів про підготовку українською владою мобілізації жінок та чоловіків з 21 року. Більше того, рашисти стверджують, що нібито кулуарно йде підготовка до мобілізації підлітків”, – пишуть в Центрі.

У РНБО пояснили, що метою подібних повідомлень є намагання “залякати наше суспільство та зірвати проведення мобілізації”.

“Насправді мобілізація в Україні відбувається з 27 років. У Верховній Раді триває обговорення щодо можливості зменшення віку мобілізації до 25 років. Але таке рішення ще не ухвалене. Жодної мобілізації жінок в Україні не буде. Про це чітко заявив президент України Володимир Зеленський”, – йдеться у повідомленні.

У Центрі також закликали громадян довіряти тільки перевіреним джерелам інформації.


Раніше ми писали, що воєнний стан в Україні, як і загальна мобілізація, продовжено до 14 лютого 2024 року. Стало відомо, кого ще торкнеться мобілізація наступного року.