Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти допустили експертів МАГАТЕ до енергоблока № 6 на Запорізькій АЕС

Окупанти допустили експертів МАГАТЕ до енергоблока № 6 на Запорізькій АЕС

Окупанти допустили експертів МАГАТЕ до енергоблока № 6 на Запорізькій АЕС

ЗАЕС. Ілюстрація

На тимчасово окупованій Запорізькій АЕС окупаційна влада станції надала доступ експертам Міжнародного агентства з атомної енергії до енергоблока № 6.

Про це повідомили в пресслужбі МАГАТЕ.

“Експерти МАГАТЕ були забезпечені доступом до реакторної зали енергоблока 6 на Запорізькій атомній електростанції після того, як раніше їм було відмовлено у доступі. Перебуваючи в реакторній залі, команда оглянула головні компоненти реактора, підтверджуючи перебування реактора в режимі холодного зупину”, – зазначили експерти.

Фахівці МАГАТЕ також відвідали машинний зал енергоблока, приміщення системи безпеки, аварійні дизельні генератори.

Як писав раніше Inform.zp.ua, експертам Міжнародного агентства з атомної енергії росіяни відмовляли у доступі до реакторних залів енергоблоків №1, №2 та №6 окупованої Запорізької атомної електростанції.