Головна » Суспільство » 692-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

692-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

ЗСУ
Фото: Генштаб ЗСУ

Розповідаємо, як пройшов 692-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

Минулої доби окупанти завдали 162 удари по 24 населеним пунктам Запорізької області. Є постраждалі та руйнування.

Минулої доби на Запорізькому напрямку українські військові відбили 3 атаки армії РФ західніше Вербового та Роботиного.

Після окупації Запорізької атомної електростанції вона продовжує нести збитки. Наразі фахівці оцінюють шкоду в 30 млрд гривень.

За останню добу росіяни збільшили інтенсивність атак за допомогою бронетехніки на Таврійському напрямку. Українські військові знищили САУ “Гіацинт-С” окупантів та уразили ЗРК “Тор”.

Верховна Рада України 16 січня підтримала законопроєкт про цифровізацію Збройних сил України. Згідно закону, буде створено реєстр військовослужбовців і можна буде онлайн отримати статус учасника бойових дій.