Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » В Енергоатом оцінили шкоду заподіяну ЗАЕС: яка сума збитків

В Енергоатом оцінили шкоду заподіяну ЗАЕС: яка сума збитків

В Енергоатом оцінили шкоду заподіяну ЗАЕС: яка сума збитків

ЗАЕС. Ілюстративне фото

Після окупації Запорізької атомної електростанції вона продовжує нести збитки. Наразі фахівці оцінюють шкоду в 30 млрд гривень.

Про це повідомили в пресслужбі Енергоатом. 

Від початку російської окупації ЗАЕС пережила вісім блекаутів. Обладнання продовжує деградувати, а український персонал працює під постійним тиском.

Збитки, нанесені тільки під час захоплення станції, – зруйновані й пошкоджені окупантами майно та інфраструктура – попередньо сягають щонайменше 30 млрд гривень.

За словами в.о. голови “Енергоатом” Петра Котіна, недоотримана вигода компанії через простій ЗАЕС у 2022 році становить 55 млрд гривень, у 2023 – понад 112 млрд грн.


Як писав раніше Inform.zp.ua, на окупованій Запорізькій АЕС 11 січня відбулася чергова ротація представників моніторингової місії МАГАТЕ.