Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі зупинено рух трамваїв

У Запоріжжі зупинено рух трамваїв

У Запоріжжі зупинено рух трамваїв

Трамвай

У зв’язку з погіршенням погодних умов у Запоріжжі сьогодні, 16 січня, тимчасово призупиняється  рух трамваїв маршрутів №10, 12, 14, 15.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

Рух трамваїв маршрутів №3 та №16 організовано:

– маршрут №3 – «Запоріжжя Ліве – трамвайне депо»;

– маршрут №16 – «Павло-Кічкас – трамвайне депо».

Для забезпечення перевезення працівників промислових підприємств автобусний маршрут №56 «Комбінат «Запоріжсталь» – Центральна прохідна» виконує рейси з урахуванням початку та закінчення змін.

Нагадаємо, у Запоріжжі сьогодні, 16 січня, робота тролейбусних та автобусних маршрутів комунального підприємства «Запоріжелектротранс» запланована з 5:10 до 22:00.