Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » У Запорізькій області затримали мисливців-браконьєрів, які вбили зайців та куріпку

У Запорізькій області затримали мисливців-браконьєрів, які вбили зайців та куріпку

У Запорізькій області затримали мисливців-браконьєрів, які вбили зайців та куріпку

Фото Державної екологічної інспекції Південного округу

Шістьох мисливців затримали 13 січня в Запорізькій області. Вони встигли вполювати 6 зайців-русаків та куріпку на території мисливських угідь Оріхівської організації товариства мисливців і рибалок.

Про це повідомили в пресслужбі Державної екологічної інспекції Південного округу.

Інспектори провели спільний рейд з представниками лісових господарств. В результаті 6 мисливців затримали за браконьєрством. Вони вполювали 6 зайців-русаків та куріпку. Інспектори склали 6 протоколів, які направлять в суд.

Дичину та 7 одиниць гладкоствольної зброї разом з набоями вилучили. Фахівці повідомили, що загальна сума завданої шкоди складає понад 50 тисяч грн.

Нагадаємо, на Запоріжжі на період дії воєнного стану заборонено полювання.