Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі тривають перевірки переселенців: люди можуть лишитися виплат

У Запоріжжі тривають перевірки переселенців: люди можуть лишитися виплат

У Запоріжжі тривають перевірки переселенців: люди можуть лишитися виплат

Переселенці

У Запорізькій області обліковується близько 232 тисяч переселенців, з них близько 20 тисяч – внутрішньо переміщені особи в межах Запорізького району.

Про це розповів заступник голови ЗОДА Євген Мироненко на брифінгу в офіційному Медіацентрі при облдержадміністрації.

На думку посадовця, є певний ризик зловживання деякими громадянами гарантіями, які забезпечує держава для переселенців.

«Не зловживайте державною допомогою! Проводяться перевірки, і якщо виявляють такі випадки, будуть порушуватись питання про скасування відповідних виплат. Крім цього, таким особам будуть виставлені рахунки на повернення до державного бюджету раніше отриманих виплат. Допомогу мають отримувати лише ті, хто її насправді потребує», – наголосив Євген Мироненко.

Нагадаємо, на Запорізькому напрямку українські захисники минулої доби відбили 2 атаки російських окупантів в районі села Роботине.