Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 300 запоріжців отримають компенсації за пошкоджене обстрілами житло

300 запоріжців отримають компенсації за пошкоджене обстрілами житло

300 запоріжців отримають компенсації за пошкоджене обстрілами житло

Фото: Анатолій Куртєв/Telegram

Вже 300 запоріжців отримали погодження від міської комісії на виплати державної компенсації за програмою єВідновлення.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

Загалом за час дії програми допомога від держави на ремонт пошкодженого обстрілами житла у Запоріжжі виплачена вже 251-й людині.

В мерії говорять, якщо ви є власником пошкодженої оселі, скористайтеся програмою єВідновлення. Інформація про те, як подати заявку на компенсацію за посиланням https://erecovery.diia.gov.ua/ . У разі відсутності технічної можливості подати заявку самостійно, звертайтеся до ЦНАПів https://cnap.zp.gov.ua/schedule/schedule_1 .

Нагадаємо, раніше Inform.zp.ua писав, що у Запоріжжі відбудову багатоповерхівки за адресою Зестафонська, 10 мали завершити 31 грудня 2023 року. Проте забудовник не встиг, тому терміни завершення робіт змінилися.