Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » На Запоріжжі очікується значне похолодання: прогнози синоптиків

На Запоріжжі очікується значне похолодання: прогнози синоптиків

На Запоріжжі очікується значне похолодання: прогнози синоптиків

Морозы

У Запорізькій області найближчі дві доби очікується значне похолодання. Температура вночі буде знижуватися до 13-18° морозу.

Про це повідомляють в ДСНС в Запорізькій області.

За прогнозом Запорізького обласного центру з Гідрометеорології, вдень температура триматиметься на рівні 5-10° морозу.

Рятувальники просять дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами.

“Не виходьте на знов створену кригу, тому що вже через два дні в результаті дії циклону, температура почне зростати, що сприятиме таненню крижаного покриву та снігу”, – закликають рятувальники.

Батьків прочять слідкувати за зимовими розвагами дітей. 

Як писав раніше Inform.zp.ua, фахівці Запорізького центру гідрометеорології перевірили поля у Запорізькому районі. Там вони побачили, що рослини вкрилися льодяною кіркою.