Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » У Запоріжжі будуть відключати світло за борги: що робити боржникам

У Запоріжжі будуть відключати світло за борги: що робити боржникам

У Запоріжжі будуть відключати світло за борги: що робити боржникам

Ілюстративне фото

В Україні скасували мораторій на заборону припинення комунальних послуг. Відтепер запоріжцям знову доведеться платити за електроенергію, зокрема. Боржникам світло будуть відключати.

Про це повідомили в “Запоріжжяелектропостачання”.

Запоріжцям, у яких є заборгованість за сплату електроенергії, будуть відключати світло. Щоб цього не сталося, варто погасити борги або укласти договір про реструктиризацію.

“Для уникнення відключення від електропостачання рекомендуємо споживачам-боржникам сплатити заборгованість або укласти договір про реструктуризацію заборгованості за спожиту електричну енергію”, – повідомили в Запоріжжяелектропостачання.

Для цього необхідно звернутися з письмовою заявою до Центрів обслуговування клієнтів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, в Україні скасували заборону на припинення житлово-комунальних послуг, нарахування штрафів та пені, а також на стягнення заборгованості з населення за комунальні послуги. Виняток є лише для мешканців окупованих територіях і там, де тривають бойові дії.