Футбольний клуб “Металург” 11 січня виставив двох гравців на трансфер. А згодом стало відомо, що команду також покидають півзахисник Дмитро Крапивний та захисник Володимир Польовий.
В інтерв’ю 10 січня директор КП “МФК «Металург” Юрій Зенкін розповів про ситуацію в клубі:
“На жаль, скорочення фінансування вимагає змін у всіх підрозділах підприємства. Тому ми вимушені розривати контракти з частиною футболістів основної команди, з іншими – переглядати контракти у бік зменшення заробітної плати. З деякими гравцями молодіжної команди теж розриваємо контракти. При цьому у тих футболістів “Металурга-2″, хто залишиться, з’явиться шанс закріпитися в основі. Хочу звернути увагу, що статус вільного агента отримають лише декілька гравців. Частину футболістів ми виставимо на трансфер. Також планується скорочення тренерського штабу в футбольній школі”.
А вже 11 січня з’явилася інформація, що футболісти Олександр Сніжко та Сергій Палюх були виставлені на трансфер. Вони провели в складі запорізького “Металурга” близько 30 матчів.
![Футболісти запорізького Металургу виставлені на трансфер](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/01/Futbolisti-zaporizkogo-Metalurgu-vistavleni-na-transfer-1024x569.jpg)
Сьогодні, 12 січня, стало відомо, що команду покидає захисник Володимир Польовий. А згодом “Металург” опублікував інформацію, що прощається з ще одним гравцем. Півзахисник Дмитро Крапивний провів у “Металурзі” більше 5 років.
![Футболісти запорізького "Металургу" покидають команду](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/01/Inform-2-1-1024x577.png)
Як ми писали раніше, на останній сесії Запорізької міської ради депутати прийняли рішення зберегти футбольний клуб “Металург”. Проте змінився бюджет на цей рік.