Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Афіша » Що показують в кінотеатрах Запоріжжя: кіноафіша 11 січня

Що показують в кінотеатрах Запоріжжя: кіноафіша 11 січня

Що показують в кінотеатрах Запоріжжя: кіноафіша 11 січня

Колаж Inform.zp.ua

У Запоріжжі шість кінотеатрів продовжують працювати та показувати новинки світового кіно. Розповідаємо, які прем’єри чекають на глядачів цього тижня.

Запорізькі кінотеатри на цьому тижні представляють 4 кінопрем’єри.

“Прісцилла”

Біографічну драму “Прісцилла” зняла режисерка та сценаристка Софія Коппола. Фільм заснований на реальних подіях із життя зіркового подружжя, описаних у мемуарах Прісцилли Преслі “Елвіс і Я”. Чим обернулося для Прісцилли вишукане життя з кумиром мільйонів показує фільм.

Фільм покажуть з 11 січня в кінотеатрі ім. Довженка.

“Бджоляр”

Містер Клей (Джейсон Стейтем) справляв враження миролюбивої людини, яку найбільше за все цікавлять бджоли. Але все змінилося, коли група шахраїв ошукала близьку йому людину. Клей розпочинає боротьбу з аферистами, розраховуючи тільки на свої сили.

Прем’єра у всіх кінотеатрах міста з 11 січня.

“Ля Палісіада”

Ця кримінальна драма – повнометражний дебют українського режисера та сценариста Філіпа Сотниченка. Події відбувають в 1996 році в Україні. Влада готується до підписання документу, за яким відмовляється від застосування смертної кари. 

Фільм покажуть з 11 січня в кінотеатрі “Космос” та театрі ім. Довженка.

“Школа магічних тварин: Таємниця шкільного подвір’я”

Школа Вінтерштайн вже 250 років навчає дітей поводженню з магічними тваринами. Звірятко у кожного учня своє. Тварини й люди стають друзями на все життя. Пригодницьке фентезі “Школа магічних тварин: Таємниця шкільного подвір’я” є продовженням однойменного фільму, що вийшов у 2021 році. 

З 11 січня прем’єра фільму буде в кінотеатрі “Космос”.

Серед інших фільмів у прокаті: “Аквамен і загублене королівство”, “Феррарі”, “Дон Жуан із Жашкова” та “Вонка”. Про них ми писали минулого тижня.