Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Шахраї в Запоріжжі “влаштовували” людей на роботу за кордоном: їм оголосили підозру

Шахраї в Запоріжжі “влаштовували” людей на роботу за кордоном: їм оголосили підозру

Шахраї в Запоріжжі “влаштовували” людей на роботу за кордоном: їм оголосили підозру

Фото: Запорізька обласна прокуратура

Троє запоріжців обманювали людей на гроші, обіцяючи дати роботу за кордоном. Шахраям оголосили про підозру.

Про це повідомили в Запорізькій обласній прокуратурі.

Підозрювані розміщували на міжнародній платформі «Flagma» оголошення про вакансії для роботи в країнах Європи та пропонували свої послуги з працевлаштування.

Під час телефонної розмови людей переконували у необхідності перерахувати обумовлену суму кошів для оформлення пакету документів. Після отримання грошей на підконтрольні рахунки, завчасно відкриті на підставних осіб, шахраї більше на зв’язок не виходили.

Для підтвердження своєї нібито законної діяльності учасники шахрайської схеми надавали громадянам фіктивні ліцензії на право зайняття господарською діяльністю у сфері надання посередницьких послуг, договори, довідки. З цією ж метою в одній із соцмереж вони створили бізнес-акаунт за фейковою сферою діяльності, де рекламували свою «роботу». 

За попередніми даними, у  такий спосіб їм вдалося ошукати більше 10 людей.

Всіх учасників групи затримали, їх тримають під вартою.