Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Підприємцям нагадують про необхідність прибрати російськомовну рекламу у Запоріжжі

Підприємцям нагадують про необхідність прибрати російськомовну рекламу у Запоріжжі

Підприємцям нагадують про необхідність прибрати російськомовну рекламу у Запоріжжі

Реклама українською

У Запоріжжі власники малого та середнього бізнесу мають змінити мову реклами, що опублікована російською мовою, на українську.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

Департамент управління активами Запорізької міської ради нагадує підприємцям Запоріжжя, що відповідно до с. 32 ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та ст. 6 ЗУ «Про рекламу» мовою реклами в Україні є державна мова.

Дотримання цієї норми у Запоріжжі перевіряє відповідна робоча група. Туди входять представники виконавчих та правоохоронних органів. Робоча група проводить рейди містом та фіксує наявність російськомовних рекламних конструкцій. 

Підприємців, які все ще не змінили свої стенди, вивіски, іншу рекламу російською мовою, закликають якнайшвидше самостійно прибрати їх. У разі відсутності реакції розглядатиметься рішення про примусовий демонтаж таких елементів. 

Запорізьких бізнесменів закликають не зволікати, дотримуватись норм законодавства та самостійно прибирати російськомовну рекламу.

Нагадаємо, у Запорізькій області минулого року було відібрано 34 проєкти для відновлення. На реконструкцію соціальної й критичної інфраструктури витратять 469 млн гривень державного бюджету.