Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » На відновлення інфраструктури Запоріжжя виділять 469 млн гривень: куди підуть кошти

На відновлення інфраструктури Запоріжжя виділять 469 млн гривень: куди підуть кошти

На відновлення інфраструктури Запоріжжя виділять 469 млн гривень: куди підуть кошти

Ілюстративне фото

У Запорізькій області минулого року було відібрано 34 проєкти для відновлення. На реконструкцію соціальної й критичної інфраструктури витратять 469 млн гривень державного бюджету.

Про це повідомив керівник ЗОВА Юрій Малашко.

Минулого року було відібрано 34 проєкти з відновлення та реконструкції. Серед них об’єкти медицини, освіти, водозабезпечення та цивільного захисту населення. На реалізацію отримано 469 млн. грн з державного бюджету. 

“Наразі один проєкт вже завершено, ще три – в процесі реалізації, тривають закупівельні процедури. Група “Прозорість та підзвітність” ретельно вивчає всю тендерну документацію на предмет можливого завищення цін на матеріали чи послуги”, – пише Малашко.


Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі планують витратити гроші на охорону території Запорізької міської ради. На це можуть виділити 5,7 млн гривень.