Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Як працюватиме транспорт у Запоріжжі 11 січня

Як працюватиме транспорт у Запоріжжі 11 січня

Як працюватиме транспорт у Запоріжжі 11 січня

Ілюстративне фото

У Запоріжжі сьогодні, 11 січня, робота КП «Запоріжелектротранс» на трамвайних та автобусних маршрутах запланована з 5:10 до 22:00.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

Робота транспорту запланована таким чином:

трамваї на маршрутах:

– №3; 10; 12; 14; 15; 16.

автобуси на маршрутах:

– №7; №17; №18; №29; №34; №34а; №38 (рейси); №39; №56;  №59; №72;  №86;  №94; №98 (рейси,  з кінцевою зупинкою «вул. Гарнізонна»).

Враховуючи поліпшення погодних умов:

– 10 січня з 15:00 та 11 січня організована робота у тестовому режимі тролейбусів за маршрутом «пл. Запорізька – вокзал Запоріжжя І».

 – 11 січня з 7:00 у тестовому режимі організовується робота тролейбусів за маршрутом «пл. Запорізька – Сімферопольське шосе».

На час тимчасового припинення роботи тролейбусного маршруту №3, ЗКПМЕ «Запоріжелектротранс» організовані рейси за маршрутом  «вул. Піщана –  пр. Металургів».

У зв’язку з військовою агресією можливі зміни в роботі громадського транспорту.

Нагадаємо, у Запорізькій області минулого року було відібрано 34 проєкти для відновлення. На реконструкцію соціальної й критичної інфраструктури витратять 469 млн гривень державного бюджету.