Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запорізькій області знеструмлено майже 8 тисяч споживачів: аварійні роботи тривають

У Запорізькій області знеструмлено майже 8 тисяч споживачів: аварійні роботи тривають

У Запорізькій області знеструмлено майже 8 тисяч споживачів: аварійні роботи тривають

Вимкнення світла. Ілюстративне фото

Станом на 9 січня через негоду знеструмленими залишаються близько 7,8 тисяч споживачів у м. Запоріжжя та 58 населених пунктах Запорізького і Пологівського районів.

Про це повідомили у ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Третю добу поспіль запорізькі енергетики протистояють стихії. Вчора ремонтні бригади усунули всі спричинені негодою пошкодження в електромережах, що мали місце на минулий ранок, та ще низку порушень, що виникли вже протягом доби.

Загалом 8 січня було відновлено енергопостачання понад 20,5 тисяч споживачів.

Втім погодні умови залишаються вкрай складними, через обмерзання дротів та вітер виникають все нові пошкодження повітряних ліній електропередачі, а снігові замети та ожеледь на дорогах ускладнюють шлях бригад до місць пошкоджень електромереж.

Аварійно-відновлювальні роботи тривають від самого ранку, сьогодні вже заживлено ще 3 222 абоненти у 8 населених пунктах.

Нагадаємо, російські військові завдали ударів по 13 населеним пунктам Запорізької області. Зафіксовано 54 обстріли.