Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Стало відомо, якими ракетами окупанти поцілили по Запоріжжю 8 січня: що про них відомо

Стало відомо, якими ракетами окупанти поцілили по Запоріжжю 8 січня: що про них відомо

Стало відомо, якими ракетами окупанти поцілили по Запоріжжю 8 січня: що про них відомо

Ракетний комплекс Іскандер. Ілюстративне фото

За попередньою інформацією, російські війська використали ракети типу “Іскандер” та “С-400” для удару по Запоріжжю.

Про це повідомив керівник ЗОВА Юрій Малашко під час брифінгу щодо оперативної ситуації та наслідків російських обстрілів.

Окупанти зранку 8 січня нанесли удар по Запоріжжю ракетами типу “Іскандер” та “С-400”.

Поранення отримали 5 людей – чотири чоловіка та жінка. Один чоловік знаходиться у важкому стані із ампутаціями. Всі поранені доставлені до лікарень міста. 

Іскандер – ці ракети бувають двох типів:  квазібалістичні та крилаті. Стартова маса ракети складає 3800 кілограмів, маса бойової частини, в залежності від варіанту, складає в середньому 480 кілограмів. Ракета постійно змінює площину траєкторії. Саме у таких маневрах полягає складність її перехоплення

С-400 – система ППО С-400 призначена для ураження літаків стратегічної і тактичної авіації, балістичних і крилатих ракет та інших засобів повітряного нападу. 


Раніше ми писали, що комунальники у Запоріжжі продовжують усувати наслідки ракетного удару 8 січня. Наразі відомо про 16 ушкоджених будинків.