Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Сніг та ожеледиця на дорогах: як виглядає Запоріжжя сьогодні (ФОТО)

Сніг та ожеледиця на дорогах: як виглядає Запоріжжя сьогодні (ФОТО)

Сніг та ожеледиця на дорогах: як виглядає Запоріжжя сьогодні (ФОТО)

Фото: Запорізька міська рада

Запоріжжя сьогодні комунальні служби прибирають від снігу, обробляють дороги та тротуари антиожеледними матеріалами.

Про це повідомили в пресслужбі Запорізької міської ради.

“На цей час у місті працюють 90 робітників, понад 50 одиниць посипочної, снігоприбиральної техніки КП «ЕЛУАШ». Під час виконання робіт використано понад тисячу тон антиожеледної суміші”, – повідомляють в пресслужбі.

Особливо прибирають дороги з активним рухом транспорту, дороги, по яким рухається громадський транспорт, спуски та підйоми, перехрестя, зупинки громадського транспорту, тротуари.

Як писав раніше Inform.zp.ua, через ускладнення погодних умов в Україні перекрили деякі автошляхи. Серед них – дорогу Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь.