Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Мобілізація 2024: кому з запоріжців не дадуть «бронь» і хто може її втратити

Мобілізація 2024: кому з запоріжців не дадуть «бронь» і хто може її втратити

Мобілізація 2024: кому з запоріжців не дадуть «бронь» і хто може її втратити

Військовий квиток

У січні 2024 року деякі категорії військовозобов’язаних можуть втратити право на отримання броні.

Хто не отримає “бронь”, а хто може втратити, регулює постанова Кабінету міністрів від 27 січня 2023 року №76.

Постанова передбачає шість причин для втрати броні: коли людина була звільнена там, де їй видали бронь; установа, де було надано бронь, припинила існування; організація перестала бути важливою для оборонної сфери; установа перестала бути критично важливою для економіки; скасовано або вже виконано мобілізаційне замовлення, або стік термін дії броні.

Співробітник навіть дуже важливого для держави підприємства може отримати відмову в наданні броні, якщо в нього є дефіцитна військово-облікова спеціальність.

Зокрема, відповідно до наказу Міноборони №317 це стрілки, танкісти, артилеристи, розвідники, військові, які займаються різними видами зв’язку, фахівці з роботи з радіолокаційними комплексами, ті, хто займався захистом інформації та кібербезпекою; ті, хто спеціалізується на протичовновому і протимінному озброєнні тощо.

Нагадаємо, на війні загинув справжній патріот та мужній воїн Віктор Дикуша. Йому назавжди буде 25 років.