Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запоріжжі провели в останній шлях 25-річного захисника

На Запоріжжі провели в останній шлях 25-річного захисника

На Запоріжжі провели в останній шлях 25-річного захисника

Віктор Дикуша

На війні загинув справжній патріот та мужній воїн Віктор Дикуша. Йому назавжди буде 25 років.

Про це повідомляє Вільнянська міська рада.

30 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області загинув Віктор Дикуша.

Віктор був старшим сапером групи інженерного забезпечення 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

Народився Віктор 05 травня 1998 року у м. Гуляйполе Запорізької області. Разом з родиною проживав у с. Нововолодимирівка та с. Веселий Гай Новомиколаївського району.

У 2013 році закінчив Веселогаївську школу, потім – Гуляйпільське ПТУ № 28. Працював на ТОВ «Лідер».

У 2018 році з Катериною створив сімʼю, має прекрасну доньку Лізу.

У той час, коли російські окупанти почали крок за кроком нівечити та знищувати Україну, Віктор перебував за кордоном. Він повернувся та став на захист Батьківщини.

Навіть після отриманого поранення, маючи висновок медкомісії про непридатність, Віктор залишився зі своїми побратимами та знешкоджував ворожу вибухівку на шляху свого штурмового десанту. Брав участь у Харківській операції, на Кремінній, на Бахмутському напрямку.

З Віктором прощається його мати Антоніна Дмитрівна (яка за покликом серця теж боронить кордони України), батько Олександр Михайлович, брат Роман, сестри Олександра та Альона. Дружина Віктора – Катерина розповідатиме посиротілій доньці Лізі про подвиг батька – героя.

За свою відданість Українському народові, мужність та відвагу, Віктора було відзначено: нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Сталевий хрест»; нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Хрест хоробрих»; нагрудним знаком «Учасник бойових дій».

Нагадаємо, українські військові на Запорізькому напрямку завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 5 атак армії РФ західніше Вербового, Роботиного та південніше Новодарівки.