Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Для запоріжців змінилася вартість оформлення ID-паспортів

Для запоріжців змінилася вартість оформлення ID-паспортів

Для запоріжців змінилася вартість оформлення ID-паспортів

Паспорт України

В Україні змінилася вартість оформлення ID-картки, посвідки на проживання та посвідчення особи без громадянства.

Про це повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Один із факторів підвищення вартості оформлення документів — зміна ціни на бланки деяких біометричних документів, які виготовляє «Поліграфічний комбінат України».

Згідно з новими тарифами, вартість оформлення паспорта громадянина у формі ID-картки за 20 робочих днів становить 504 грн, а за 10 робочих днів – 874 грн.

Планується, що вартість буде збільшена до 626 грн через шість місяців після припинення або скасування воєнного стану в Україні.

Однак оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки вперше залишається безкоштовним.

Нагадаємо, на війні загинув справжній патріот та мужній воїн Віктор Дикуша. Йому назавжди буде 25 років.