Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Водохреща тепер 6 січня: жителям Запоріжжя заборонили купатися у полонках

Водохреща тепер 6 січня: жителям Запоріжжя заборонили купатися у полонках

Водохреща тепер 6 січня: жителям Запоріжжя заборонили купатися у полонках

Ілюстративне фото

За новим календарем Водохреща запоріжці будуть святкувати 6 січня. У цей день всі масові заходи заборонено та поліція закликає бути обережними.

Про це повідомила Патрульна поліція Запорізької області. 

У зв’язку із загрозою російських атак, на Водохреще на водних об’єктах не функціонуватимуть спеціальні локації для занурення. Також зазначається, що поліцейські та рятувальники не здійснюватимуть там чергування.

“Будьте свідомими, та відповідальними. Пам’ятайте, що дотримуватися законодавства потрібно не тільки у свята, а щоденно!”, – пишуть правоохоронні органи.


Раніше Inform.zp.ua писав, що Рада оборони Запорізької області заборонила купатися на території області та міста у відкритих водоймах  на Водохреще.