Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Президент нагородив державними відзнаками працівників «Запоріжжяобленерго»

Президент нагородив державними відзнаками працівників «Запоріжжяобленерго»

Президент нагородив державними відзнаками працівників «Запоріжжяобленерго»

Фото: Запоріжжяобленерго

Четверо працівників «Запоріжжяобленерго» отримали державні нагороди Указом Президента України.

Вони отримали відзнаки за вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, повідомляють в пресслужбі “Запоріжжяобленерго”.

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджені майстер виробничої дільниці Оріхівського МРРЕМ Ігор Бут та електромонтер ЗВЕМ Павло Сисоєв. Орденом «За мужність» ІІІ ступеня відзначені водії Оріхівського міжрайонного РЕМ Віктор Кушніренко та Ігор Тульговець.

Як писав раніше Inform.zp.ua, президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні подякував причетним до ліквідації російських атак по Запоріжжю.