Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Троє бердянців звільнили з російського полону

Троє бердянців звільнили з російського полону

Троє бердянців звільнили з російського полону

Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

Україні вдалося звільнити 230 військових та цивільних з російського полону 3 січня. Серед них – військові родом з Бердянську.

Про це повідомили в Бердянській міській військовій адміністрації.

“За попередньою інформацією, три українських Герої, яких повернули з полону – бердянці. Двоє – військовослужбовці Збройних сил України, один – Національної гвардії. В полон потрапили в Маріуполі”, – уточнили в адміністрації.

Нагадаємо, з полону повернули 130 представників Збройних Сил України (у тому числі ТрО – 14, ВМС – 14), Національної гвардії – 55, Державної прикордонної служби – 38, Національної поліції – 1 та шестеро цивільних, які були незаконно позбавлені волі.

Більшість звільнених – чоловіки (225), п’ятеро жінок. До рядового та сержантського складу належать 213 осіб, одинадцятеро – офіцери, повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.