Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Дороги » Туман очікується на дорогах Запоріжжя 30 грудня

Туман очікується на дорогах Запоріжжя 30 грудня

Туман очікується на дорогах Запоріжжя 30 грудня

Ілюстративне фото

Метеорологи прогнозують туман впродовж 30 грудня у місті Запоріжжя і Запорізькій області. В регіоні встановлюють І-й (“жовтий”) рівень небезпеки.

Про це попереджають синоптики Запорізького гідрометцентру.

Вони прогнозують ускладнення видимості до 100-500 метрів. Туман може призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках вулиць і доріг.

Нагадаємо, через ліквідацію наслідків ракетного удару по Запоріжжю тимчасово перекрили ділянку автомобільної дороги державного значення Н-15 Запоріжжя — Донецьк.