Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Дороги » Автомобільну дорогу із Запоріжжя перекрили через ракетний удар: як об’їхати (СХЕМА)

Автомобільну дорогу із Запоріжжя перекрили через ракетний удар: як об’їхати (СХЕМА)

Автомобільну дорогу із Запоріжжя перекрили через ракетний удар: як об’їхати (СХЕМА)

Фото: Патрульна поліція в Запорізькій області

Через ліквідацію наслідків ракетного удару по Запоріжжю тимчасово перекрили ділянку автомобільної дороги державного значення Н-15 Запоріжжя — Донецьк.

Про це повідомили в Патрульній поліції Запорізької області.

Обʼїзд буде здійснюватися місцевою автомобільною дорогою через смт. Матвіївка з виїздом на автомобільну дорогу М-18. Патрульні забезпечують регулювання дорожнього руху.

“Тож водії, враховуйте цю інформацію, плануючи свій маршрут. Про відновлення руху буде повідомлено додатково. Бережіть себе, а в разі, якщо почуєте сигнал повітряної тривоги — негайно пройдіть в укриття”, – попереджають поліцейські.

Нагадаємо, зранку 29 грудня російські війська масовано обстріляли ракетами територію України. Запоріжжя також потрапило під обстріл окупантів.